Mapa
rozkład jazdy przez telefon - e-podróżnik.pl

Współpraca

    Rozkladyjazdy.pl w jednym miejscu skupia rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, PKS, PKP, busów oraz informacje o sieciach taksówek.
Naszym użytkownikom zapewniamy szybki i łatwy dostęp do stron reprezentujących wybranego przewoźnika.


Portal posiada również ofertę skierowaną do wszystkich firm przewozowych, które chcą dotrzeć do nowych pasażerów. Współpraca z rozkladyjazdy.pl zapewnia liczne korzyści. Oferujemy reklamę o zasięgu ogólnopolskim, bezpośrednio trafiającą do grupy docelowej za pośrednictwem stron naszego serwisu.
Poprzez system komentarzy dostarczamy Państwu informacji o opinii pasażerów na temat świadczonych przez Państwa firmy usług.
Przejrzysta forma naszego serwisu i prostota obsługi gwarantują
łatwy dostęp do zawsze aktualnych informacji o ofercie przewoźników dostępne na rozkladyjazdy.pl.informacje o ofercie przewoźników dostępne na rozkladyjazdy.pl. Efektywna współpraca pomiędzy serwisem a firmami przewozowymi, zapewni dobrą opinię wśród obecnych użytkowników i nieograniczone możliwości pozyskiwania nowych pasażerów.


Niniejszym zachęcamy państwa do zamieszczenia danych o swojej firmie oraz aktualnych rozkładów jazdy na stronach naszego portalu.


Witamy

Witamy w serwisie www.rozkladyjazdy.pl

Znajdziecie tutaj Państwo aktualne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, PKS oraz prywatnych przewoźników z ponad 200 miast Polski. Na forum możecie Państwo podzielić się uwagami na temat środków komunikacji z których na co dzień korzystacie, informować o remontach, czy zmianach w rozkładach kursów poszczególnych linii.

Zapraszamy do korzystania z serwisu.

E-podróżnik.pl Międzynarodowe busy od adresu do adresu Oferujemy połączenia wielu przewoźników
w promocyjnych cenach:
- busy do Niemiec
- busy do Holandii
- busy do Belgii
- busy do Austrii
E-podróżnik.pl