Mapa
rozkład jazdy przez telefon - e-podróżnik.pl

Pomoc

Jak znaleźć interesujące mnie połączenie?

Pożądane połączenie można znaleźć na 3 sposoby:

1.Wpisanie początkowych liter szukanej miejscowości w wyszukiwarce na stronie głównej portalu rozkladyjazdy.pl i wybranie miasta z listy.

2.Wybranie pożądanej miejscowości z listy miast ułożonych alfabetycznie wg województw.

3.Wpisanie w przeglądarce internetowej adresu strony odpowiadającego szukanemu miastu ( np.: krakow.rozkladyjazdy.pl, poznan.rozkladyjazdy.pl, warszawa.rozkladyjazdy.pl) a następnie wybranie przewoźnika.Co zrobić żeby wypowiedzieć się na forum?

Aby wypowiedzieć się na forum rozkladyjazdy.pl należy zarejestrować się jako użytkownik forum, znaleźć odpowiednie miasto , oraz temat i przyłączyć się do dyskusji..Czy muszę się rejestrować by pisać komentarze na stronie rozkladyjazdy.pl ?
- Nie, do pisania komentarzy nie jest wymagana rejestracja.Czy wszystkie rozkłady jazdy są aktualne?

Serwis rozkladyjazdy.pl nie jest oficjalnym serwisem firm komunikacyjnych. Na stronach mpk są tylko rozkłady pobierane od przewoźników. Serwis mpk nie daje gwarancji że rozkłady te są aktualne.

W razie dodatkowych pytań prosimy pisać na adres [email protected]


Witamy

Witamy w serwisie www.rozkladyjazdy.pl

Znajdziecie tutaj Państwo aktualne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, PKS oraz prywatnych przewoźników z ponad 200 miast Polski. Na forum możecie Państwo podzielić się uwagami na temat środków komunikacji z których na co dzień korzystacie, informować o remontach, czy zmianach w rozkładach kursów poszczególnych linii.

Zapraszamy do korzystania z serwisu.

E-podróżnik.pl Międzynarodowe busy od adresu do adresu Oferujemy połączenia wielu przewoźników
w promocyjnych cenach:
- busy do Niemiec
- busy do Holandii
- busy do Belgii
- busy do Austrii
E-podróżnik.pl