Mapa
rozkład jazdy przez telefon - e-podróżnik.pl

O nas

rozkladyjazdy.pl jest portalem, który wychodzi naprzeciw użytkownikom poszukującym informacji dotyczących wszelkich środków transportu pasażerskiego.

Portal dostarcza rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, autobusów PKS, pociągów PKP, lokalnych sieci popularnych busów oraz taksówek. Na rozkladyjazdy.pl skatalogowana została większość polskich miast. Zebranie wymienionych informacji w jednym miejscu czyni serwis największym spośród oferujących podobne usługi i zarazem jedynym gromadzącym wszystkie dane o środkach komunikacji w jednym miejscu.

Twórcy portalu chcą, by aktualne informacje były dostępne szybko, w sposób łatwy i przejrzysty.

Ważną cechą rozkladyjazdy.pl jest system dodawania komentarzy i rozbudowane forum. Funcje te służą użytkownikom do wymiany opinii na temat komunikacji w poszczególnych miastach i budowie swoistej społeczności pasażerów.

Obecnie serwis jest ciągle na etapie rozwoju, wiele jego funkcji jest poprawianych i ulepszanych, w najbliższym czasie planowane jest dodanie wyszukiwarki połączeń. Celem rozkladyjazdy.pl jest dostarczanie jak największej liczby rzetelnych informacji w czytelny i nieskomplikowany sposób. Ponieważ głównym wyznacznikiem sukcesu portalu będą jego zadowoleni użytkownicy, redakcja oczekuje wszelkich uwag i sugestii odnośnie rozkladyjazdy.pl.

* Nie jesteśmy związani z prezentowanymi przewoźnikami i dlatego tez nie mamy wpływu na poziom oraz funkcjonalność ich stron internetowych.

Witamy

Witamy w serwisie www.rozkladyjazdy.pl

Znajdziecie tutaj Państwo aktualne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, PKS oraz prywatnych przewoźników z ponad 200 miast Polski. Na forum możecie Państwo podzielić się uwagami na temat środków komunikacji z których na co dzień korzystacie, informować o remontach, czy zmianach w rozkładach kursów poszczególnych linii.

Zapraszamy do korzystania z serwisu.

E-podróżnik.pl Międzynarodowe busy od adresu do adresu Oferujemy połączenia wielu przewoźników
w promocyjnych cenach:
- busy do Niemiec
- busy do Holandii
- busy do Belgii
- busy do Austrii
E-podróżnik.pl